banner3.jpg banner_keeper.jpg banner_regenboog.jpg header3.jpg header4.jpeg kampioenen2019_bannerA.jpg Sample 09 (1200x400).jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 18-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins V1 - AB
17:00 - 18:00 Funkey V1 - AB
17:00 - 18:00 J6E1 Bonno Eberhard V2 - CD
17:00 - 18:00 M3F1 Minke van Bennekom
Isabelle Ligtelijn
V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Kirsten Dee
Lieke Ruiter
V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Maud van Bennekom
Myrthe Schinkel
V2 - AB
18:00 - 19:30 JD1 Maurits van Breemen
Dion Freriks
V2 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Sharon Hoksbergen
Maud van Bennekom
V1 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Els van Omme
Nienke Colenbrander
V1 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Pepijn Lammertse
Seger Steur
V2 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Mats Roos V1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Jurriaan Simonis V1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Henrik van Bennekom V2 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Maurits van Breemen V2 - CD
19:30 - 20:30 MA4 Dion Freriks V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep V2
20:30 - 22:00 JA1 Mats Roos V1 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Jurriaan Simonis V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Reinier van Leeuwen V1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Maurits van Breemen V1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Maurits van Breemen V1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Reinier van Leeuwen V2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Valerie Bos V2 - CD
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J6E1 Ber Berkhout V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 V1 - AB
17:45 - 19:00 JD1 Ber Berkhout V1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Mats Roos V1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Jurriaan Simonis V1 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Reinier van Leeuwen V2 - AB
19:00 - 20:30 MA4 Olaf Reineman V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Gijs Laseur V1 - AB
20:30 - 22:00 JA1 Ber Berkhout V1 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Maurits van Breemen V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Nienke Colenbrander V2 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Nike Groeneveld
Nynke Everts
V2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Maud van Bennekom V1 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Els van Omme V1 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Britt Elverding
Lieke ter Heerdt
V1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Wim Tjaberinga V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Maurits van Breemen V2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Henrik van Bennekom V2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Lucas Kemps V1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A V1 - AB
20:30 - 22:00 veterinnen B V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 21:30 Keepers Jeugdteams Trainingsgroep V1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 V1 - AB

Twitter